De digitale ontwikkelingen gaan snel. Lukt het je om alles bij te benen? Weet je hoe hackers WhatsApp en sms misbruiken? Herken je in welke foto een virus verstopt zit? Hoe groot is de kans dat jouw organisatie gehackt wordt door middel van informatie op social media? Kun je 100 verschillende wachtwoorden onthouden? Wat doe je bij een datalek? Hoe simpel is het om jouw volledige identiteit te stelen?
Op dinsdag 12 november organiseert Andarr een interactieve sessie in de vorm van een cyberquiz. Hierin komen veel trends en praktijkvoorbeelden voorbij. Aan het einde van de avond ben je veel beter voorbereid op de digitale toekomst die eigenlijk al begonnen is.
Spreekster en quizmaster is Maria Genova, schrijfster van het boek ‘Komt een vrouw bij de h@cker' en van het net verschenen kinderboek ‘What the h@ck'.
De sessie is kosteloos en exclusief voor (potentiële) relaties van Andarr.
Meld je aan via officemanagement@andarr.nl
Onder ons kantoorpand is er voldoende parkeergelegenheid. Daarnaast zijn er voldoende plekken op de nabij gelegen P+R. Reis je met het OV? Dan ben je vanaf Utrecht CS binnen 10 minuten bij ons.
Adres
Andarr/The Human Network
Orteliuslaan 855
3528 BE Utrecht